Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Lipowcu Kościelnym

Deblowy Turniej Dart

Utworzono dnia 18.04.2024

W dn. 23.03.2024r. w Sali Widowiskowej GCKSiR odbył się turniej deblowy STEEL DARTS [????]
Na starcie zmagań zameldowały się 23 pary czyli 46 zawodników. Mieliśmy przyjemność gościć zawodników z Żuromina, Nidzicy, Mikołajek, Szczytna, Ciechanowa, Płocka, Mławy, Działdowa oraz z naszej Gminy Lipowiec Koscielny.
Drużyny deblowe zostały podzielone na 4 grupy, z których po dwie najlepsze pary awansowały do fazy pucharowej. Żeby awansować z grupy trzeba było nie tracić koncentracji nawet na moment.
Faza pucharowa przyniosła sporo zaciętych meczów i "kawał dobrego Darta" [????]
Turniej zwyciężyła para Radosław Łoński/Arkadiusz Podlewski pokonując w finale parę Marcin Stankiewicz/Michał Stankiewicz w stosunku legów 4:2. W meczu o 3 miejsce para Marcin Jasiński/Tomasz Tybulski pokonała parę Przemysław Mikucki/Mateusz Mikucki [????] [????] [????]
Komplet wyników dostępny jest pod linkiem:
Drużyny, które zajęły miejsca na podium zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami oraz nagrodami pieniężnymi, które zwycięzcom wręczył Wójt Gminy Lipowiec Kościelny pan Jarosław Goschorski [????] [????] [????]
Turniej przebiegł w znakomitej atmosferze, co przełożyło się kolejny raz na pozytywne opinie na temat tego typu wydarzeń w naszej Gminie.
Serdecznie dziękujemy za współpracę i pomoc w organizacji Turnieju Łukaszowi Cichockiemu i Marcinowi Bogaczowi oraz Klubowi Club 180 Żuromin.

Utworzono dnia 18.04.2024, 08:20